Топ Новини

У Мін’юсті говорять, що скаржитися на рішення та дії суддів стали втричі менше

25 серпня 2011 в 14:34
Майже втричі менше громадян України стали звертатися з оскарженням рішень суддів, їх дій чи бездіяльності. Такі дані оприлюднила прес-служба Міністерства юстиції з посиланням на статистику звернень громадян у І півріччі 2011 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
sud_22-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Зокрема,повідомляють у  Мін‘юсті, з початку року до відомства надійшло 804 звернення від громадян, у той час як у 2010 році за цей же період на розгляд міністерства надійшло близько 2 200 аналогічних звернень. Загалом скарги на  рішення та дії суддів склали лише 1,7% від звернень, що отримав Мін‘юст у 2011 році.

Як зазначають у міністерстві, основною причиною звернень була необхідність отримати роз’яснення щодо земельного законодавства та пенсійного забезпечення. Громадяни також просили роз’яснення про порядок виконання рішень суду немайнового характеру, діяльності органів державної влади  тощо.

З майже 48 тис.  звернень, що надійшли до Мін‘юсту та підпорядкованих йому територіальних органів, скарги займають трохи більше 20%. При цьому, у 2011 році їх кількість, у порівнянні з аналогічним періодом 2010 року, зменшилася на 8%.

Велика кількість скарг стосується невиконання рішень суду. Зазначені питання були порушені у майже 16% звернень, що надійшли на розгляд до органів юстиції. При цьому, найбільш проблемними були питання, що стосуються примусового стягнення аліментів.

Крім того, громадяни зверталися з питань організації роботи органів нотаріату. Зокрема, надходили скарги на великі черги в державних нотаріальних конторах.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...