У Львові відкрили новий термінал аеропорту

12 квітня 2012 в 10:46
У Львові відкрили новий термінал Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького. Загальна вартість робіт склала 1826,15 млн грн.
yanik.jpg
president.gov.ua

У Міжнародному аеропорту «Львів» 12 квітня відбулося відкриття нового аеровокзалу, який зможе обслуговувати понад дві тисячі пасажирів на годину, що повністю відповідає вимогам УЄФА до приймаючих міст Євро-2012.

Участь в урочистостях взяли президент України Віктор Янукович, віце-прем'єр-міністр - Міністр інфраструктури України Борис Колесніков, шеф УЄФА Мішель Платіні, львівський міський голова Андрій Садовий, футбольні функціонери та посадові особи.

За словами Януковича, держава інвестувала у розвиток аеропорту 3 млрд гривень, причому 90% з них - за останні два роки. Він додав, що зараз перед місцевою владою стоїть важливе завдання - побудувати сучасну інфраструктуру навколо аеропорту.

У свою чергу президент УЄФА Мішель Платіні зазначив, що Євро-2012 допомагає покращувати приймаючі країни, сприяє позитивним змінам в інфраструктурі та повсякденному житті їхніїх жителів.

Роботи з реконструкції і розширення міжнародного аеропорту «Львів», найбільшого у Західній Україні за пасажиропотоком і маршрутною мережею, почалися у 2009 році. 9 листопада 2011-го аеропорту присвоєно ім'я короля Данила Галицького. Загальний обсяг робіт включав реконструкцію аеродрому, будівництво нового і реконструкцію існуючого терміналів. Збільшена пропускна здатність аеропорту до 2000 пасажирів на годину, що відповідає вимогам УЄФА. На період проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року новий аеровокзал буде обслуговувати міжнародні рейси, а старий - внутрішні.

Будівництво нового терміналу МА «Львів» розпочалося у вересні 2009-го, загальна вартість робіт склала 1826,15 млн грн. Термінал має шість телетрапів, які здатні одночасно приймати два літаки класу Боїнг 767 і чотири класи Боїнг 737. Передбачено 29 стійок реєстрації пасажирів, 18 стійок паспортного контролю, 9 пунктів проходження на авіаційну безпеку. Термінал відповідає міжнародним архітектурним, будівельним і технічним стандартам ICAO і рекомендаціям міжнародної асоціації повітряного авіації IATA. Майже завершена реконструкція аеродрому з подовженням до 3,3 км злітно-посадочної смуги і переобладнанням перонів. Подовження ВПП дозволить приймати літаки класу D, а оновлений аеродром - збільшити кількість прильотів-вильотів на годину.

Читайте також:

До Євро-2012 з Борисполя до центру Києва можна буде доїхати за 55 хвилин


В Україну на Євро-2012 пустять іноземних перевізників

Стадіони та аеропорти до Євро-2012 обійшлися Україні у 20 млрд гривень

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...