Топ Новини

У Львові ще один чиновник попався з «липовим дипломом»

1 листопада 2011 в 07:46
Голова Львівської міської ради Андрій Садовий відсторонив від виконання посадових обов'язків заступника начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин міськради Ігоря Гуменчука у зв'язку з проведенням перевірки документів про освіту останнього.
diplom_study_student_vzyatka_vziatka_16.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Мер підписав 31 жовтня відповідне розпорядження.

За словами начальника прес-служби львівської міськради Христини Процак, під час перевірки наявності та достовірності дипломів у співробітників міськради у відповідь на відповідний запит відділу кадрів міськради Національний університет «Львівська політехніка» відповів, що диплом з таким номером, який подав Гуменчук, у закладі не зареєстровано.

При цьому вона зазначила, що мер створив комісію, яка вивчає ситуацію щодо Гуменчука, і після її остаточних висновків вирішуватиметься питання про передання матеріалів до правоохоронних органів.

За її словами, у міськраді І.Гуменчук працює з 2002 року: спочатку був фахівцем першої категорії в управлінні капітального будівництва, потім у 2003 році був переведений на посаду головного спеціаліста відділу озеленення та формування ландшафтів, а у 2004 році - на посаду заступника начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин.

К.Процак також повідомила, станом на кінець жовтня відділ кадрів міськради перевірив більше 80% дипломів співробітників міськради, а також підлеглих міськраді структур.

Нагадаємо, 25 серпня А.Садовий звільнив начальника управління освіти міськради Володимира Огура, у якого, як було встановлено в ході службового розслідування, виявився фальшивий диплом.

У зв'язку з цим було призначено службове розслідування, внаслідок якого В.Огура звільнили із займаної посади, а матеріали були передані до правоохоронних органів.

2 вересня Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк доручив перевірити дипломи чиновників у сфері освіти.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...