У комп'ютері коханки екс-глави ЦРУ виявили таємні документи

15 листопада 2012 в 05:50
В ході подальшого розслідування представники правоохоронних органів мають намір встановити, яким чином Пола Бродвелл отримала доступ до секретної інформації, і чи не були порушені правила безпечного зберігання подібних документів.
Paula_Broadwell_David_Petraeus_1352728433.jpg
polit.ru

У комп'ютері коханки колишнього глави ЦРУ Девіда Петреуса Поли Бродвелл, яка була його автобіографом, виявлені секретні документи. З такою заявою виступили представники правоохоронних органів, причетні до розслідування.

Яка саме секретна інформація зберігалася в комп'ютері Поли Бродвел, як коханка екс-глави ЦРУ отримала доступ до неї, і чи не були порушені правила безпечного зберігання подібних документів, буде встановлено в ході подальшого розслідування, заявили джерела в правоохоронних органах, що побажали зберегти своє ім'я в таємниці.

При цьому вони підкреслили, що кількість знайдених в комп'ютері секретних документів дозволяє отримати ордер на проведення додаткового розслідування.

Про позашлюбний зв'язок глави ЦРУ Девіда Петреуса стало відомо в ході розслідування, яке ФБР почало у зв'язку з листами з погрозами, відправленими однією жінкою іншій.

Коханка генерала Пола Бродуелл посилала електронні листи з погрозами на адресу його знайомої. Ім'я суперниці Бродуелл не розголошується. Відомо лише те, що це не дружина Петреуса. Одержувач електронних листів з погрозами була так налякана, що звернулася у ФБР для того, щоб вистежити автора послань.

Як повідомлялося, 60-річний Петреус подав у відставку, зізнавшись у подружній зраді. «Після 37 років сімейного життя повівся надзвичайно негідним чином, вступивши у позашлюбний зв'язок, - йдеться в його зверненні до колег. - Подібна поведінка є неприйнятною як для чоловіка, так і для керівника такої організації, як наша».

Washington Post стверджує, що рішення про відставку Петреуса приймалося в Білому домі прямо в ніч перед виборами президента.

Бродуелл поки ніяк не прокоментувала ситуацію.

До призначення керівником ЦРУ у вересні 2011 року відставний чотиризірковий генерал Петреус командував американськими військами в Афганістані, а ще раніше очолював Центральне командування збройних сил США і угруповання військ в Іраку.

В американській армії і спецслужбах подружня невірність розглядається як серйозна провинаі, як правило, тягне за собою суворе покарання. Вважається, що людина, замішана в адюльтері, може зазнати вербування чи компрометації з боку іноземної держави і завдати шкоди інтересам національної безпеки

Петреус одружений на своїй дружині Холлі 38 років, у них двоє дітей. У родині Бродуелл теж двоє дітей.

Читайте також:

Позашлюбний зв’язок директора ЦРУ розкрився, коли його коханка почала погрожувати суперниці

Директор ЦРУ подав у відставку через позашлюбний зв'язок

Хакери зламали сайт ЦРУ

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...