У Китаї за рік стратили чотири тисячі осіб

3 серпня 2012 в 16:25
З 5 тис. страт 4 тис. були вчинені в Китаї. Азія лідирує за кількістю страт, здійснених у минулому році. Їх налічується близько 4,931 тис. У Ірані було страчено 676 осіб, а в Саудівській Аравії - щонайменше, 82.
1.jpg
avvakumpetrov.livejournal.com

КНР, Іран і Саудівська Аравія скоїли найбільше число  страт у світі в 2011 році, відзначається в доповіді італійської організації "Не чіпайте Каїна", поширеній в п'ятницю.

У документі повідомляється, що з 5 тис. страт 4 тис. були вчинені в Китаї.

За словами авторів документа, в КНР кари є "державною таємницею", незважаючи на те, що про них надходять дані, в тому числі з офіційних китайських джерел.

У доповіді йдеться про те, що Азія лідирує за кількістю страт, здійснених у минулому році. Їх налічується близько 4,931 тис. У Ірані було страчено 676 осіб, а в Саудівській Аравії - щонайменше, 82.

- Китай лідирує за кількістю страт

Що стосується Америки, то, за словами авторів документа, на цьому континенті практично не практикується смертна кара, за винятком США.

У документі також повідомляється, що в Африці за розпорядженням урядів країн у 2011 році було страчено 24 людини. 11 осіб були страчені в Сомалі, сім - у Судані, п'ять - у Південному Судані та один в Єгипті.

Нагадаємо, парламентська фракція Комуністичної партії України пропонує розглянути у Верховній Раді законопроект про введення смертної кари в Україні.

Читайте також:

У КНДР олімпійців виховують з дитсадка і засилають до таборів за погані результати

Комуністи пропонують ввести в Україні смертну кару, а регіонали - довічне ув'язнення

Українці виступають проти вільного володіння зброєю, але за смертну кару


Латвія остаточно скасувала смертну кару

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...