Топ Новини

У кінець світу за календарем майя в 2012 році вірить кожен десятий житель Землі

3 травня 2012 в 19:47
В апокаліпсис більш схильні вірити люди з більш низьким рівнем освіти або низьким рівнем доходу, а також ті, кому менше 35 років.
2012.jpg
zastavki.com

Майже 15% жителів нашої планети вірять, що кінець світу настане протягом їх життя, а 10% думають, що це може відбутися вже в 2012 році, коли завершується календар майя, свідчать результати нового опитування. Останній день календаря майя, який охоплює близько 5125 років, припадає на 21 грудня 2012 року.

«Чи думають вони, що кінець настане з волі Божої, через природні катастрофи або політичні події ... кожен сьомий вважає, що він настане», - сказала Кірен Готфрід, менеджер з досліджень компанії Ipsos Global Public Affairs, яка провела опитування для Reuters.

«Можливо, це через те, що увагу ЗМІ сфокусовано на інтерпретації пророцтва майя, згідно з яким кінець світу настане в нашому календарному 2012 році», - сказала Готфрід, додавши, що деякі дослідники майя оскаржують цю інтерпретацію.

В опитуванні взяли участь 16262 людини з понад 20 країн. Відсоток таких, що вірять у швидкий кінець світу сильно коливається, від 6% у Франції до 22% у Туреччині та США, у Південній Африці й Аргентині відсоток трохи менший.

Тільки 7% жителів Бельгії і 8% жителів Великобританії побоюються, що кінець світу настане протягом їх життя.

Кожен десятий житель у світі сказав, що його лякає або хоча б хвилює можливість кінця світу в 2012 році. Найбільше число таких людей виявилося в Росії і Польщі, найменше - в Великобританії.

Готтфрід також зазначила, що люди з більш низьким рівнем освіти або низьким рівнем доходу, а також ті, кому менше 35 років, більш схильні вірити в апокаліпсис під час їх життю або в 2012 році або відчувають хвилювання з цього приводу.

Читайте також:

Сто тисяч хіпі чекатимуть інопланетян 21 грудня на горі у Франції

Встигнути до кінця світу

Вчені: Стародавні майя нічого не говорили про кінець світу в 2012 році

Вчений скасував передбачений майя кінець світу

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...