У Києві стартував опалювальний сезон

10 жовтня 2012 в 07:15
Процес підключення будинків до опалення в цілодобовому режимі триватиме 5-7 днів. В першу чергу запуск тепла відбувається в ті будинки, чиї внутрішньобудинкові мережі технологічно готові прийняти теплоносій.
web_kievenergo_111.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

ПАТ "Київенерго" 10 жовтня розпочало підключення житлових будинків до централізованого опалення. Цей процес у цілодобовому режимі триватиме 5-7 днів, відзначили у прес-службі компанії.

У цілому компанія повинна підключити до опалення 9 тисяч 623 житлових будинки. Станом на 6:00 10 жовтня вже опалюються 189 об'єктів - дитячих садків, лікарень, шкіл та інших навчальних закладів, житлових будинків.

"Київенерго" здійснює запуск теплоносія у всіх районах столиці одночасно відповідно до графіка, затвердженого Київською міською державною адміністрацією. Підключення відбувається незалежно від форми власності будинку.

"У першу чергу пуск тепла відбувається в ті будинки, чиї внутрішньобудинкові мережі технологічно готові прийняти теплоносій. Про це завчасно повинні були подбати балансоутримувачі будинків, отримавши акти готовності систем теплозабезпечення. Важливим фактором для підключення також є відсутність боргів у споживачів за теплову енергію", - відзначили у "Київенерго".

Згідно з розпорядженням КМДА № 1750 від 8 жовтня, підключення систем теплопостачання столиці відбувається у три етапи, починаючи з 8 жовтня. Перший етап - підключення дитсадків, пологових будинків і лікарень, другий - загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до їхніх заявок, третій - житлових будинків і адміністративних будівель установ та організацій (за заявками їхніх керівників), починаючи з 10 жовтня.

8 жовтня "Київенерго" почало опалення об'єктів соцсфери за їхніми заявками.

Відзначимо, що опалювальний сезон в Україні традиційно розпочинається з 15 жовтня. Однак якщо протягом трьох днів середня температура повітря становить 8 градусів тепла, тоді всі системи теплопостачання зобов'язані запустити свої агрегати і подати тепло. Так, в минулому році в Києві з 5 жовтня почали опалювати соціальні установи, а з 10 жовтня - житлові будинки. В цілому по Україні опалювальний сезон 2011/2012 стартував 10 жовтня.

Читайте також:

Азаров пообіцяв звільнити всіх, хто не почне опалювальний сезон вчасно

Теплозбереження: що раніше, то дешевше

Перед виборами опалювальний сезон у Києві готові почати на 2 тижні раніше

Україна планує знизити споживання газу в опалювальному сезоні 2012-13 років на 3%

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...