У Києві стартує конкурс на найкращий логотип і слоган міста

26 вересня 2011 в 09:35
У подальшому вони будуть використовуватися у рекламних, комунікаційних та інших заходах для формування позитивного іміджу столиці України за кордоном, збільшення її привабливості на міжнародній туристичній арені.
kiev-kyiv_znuaP8254910.JPG
Олександр Шульга, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба КМДА, відповідне розпорядження підписав міський градоначальник Олександр Попов.

Конкурс розпочнеться 30 вересня цього року і триватиме до 15 лютого 2012 рку. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 20 жовтня 2011 року (за поштовими штемпелями).

Творче змагання відбуватиметься у три етапи. Перший – передбачає відбір професійним журі 10-ти робіт фіналістів (їх імена будуть названі не пізніше 15 листопада). На другому етапі кияни самі оцінюватимуть відібрані роботи (це може бути соціологічне опитування, sms- або інтернет-голосування тощо). На третьому етапі роботи оцінюватимуть іноземці.

Переможцем стане той, хто набере найбільше балів за підсумками другого і третього етапів. Його очікуватиме грошова премія розміром 50 тис. гривень.

Логотип передбачатиме графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення, а слоган – ключову ідею.

«Київська влада чекає на яскраві креативні ідеї та сучасні дизайнерські рішення, що дозволять якнайліпше передати красу та індивідуальність української столиці», - зазначив заступник голови КМДА Олександр Пузанов.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...