У Києві почали збирати підписи за об'єднання України, Росії і Білорусі

5 жовтня 2012 в 11:00
У Києві православні братства почали збирати підписи за об'єднання України, Росії і Білорусі. Збір підписів за проведення референдуму щодо об'єднання, у Москві стартував ще минулого тижня.
belarus flag tamozhenniy .jpg
Колаж, ZN.UA

Православні братства Києва приєднаються до ініціативи московських громадських діячів зі збору підписів на підтримку проведення референдуму про возз'єднання Росії, України і Білорусі. Про це повідомив Юрій Єгоров, голова організації «Православний вибір», кандидат у депутати від партії «Російський блок».

"Ми підтримуємо ідею возз'єднання наших російських народів і єдності Православ'я. Ми винесемо 20 жовтня це питання остаточно на розгляд зборів православної громадськості з усієї України. Буде прийнято рішення про початок збору підписів», - сказав він.

«Я думаю, що ми збираємо 3 млн підписів, необхідних для проведення референдуму в Україні. «Російський блок» нас підтримує в цьому, а також інші проросійські сили відгукнулися», - додав Єгоров.

Партія регіонів вже заявила, що вважає недоцільним проведення такого референдуму.

«Це веде до політизації та розколу. Нам це не треба ... Ми не будемо виступати за такі ідеї, щоб протиставляти Захід і Схід України», - сказав заступник голови парламентської фракції ПР Михайло Чечетов.

Нагадаємо, 24 вересня у Москві відкрився збір підписів за всенародний референдум про возз'єднання Росії, України і Білорусії. Перед підписанням хартії її ініціатори зайшли в храм Святителя Миколая на Трьох горах і «звернулися до Бога з молитвою про дарування успіху в справі об'єднання братів-слов'ян». Автори ідеї вважають, що роз'єднання росіян, українців і білорусів було здійснено всупереч волі народу.

Ініціатори акції - православні громадські працівники, парафіяни храму Святителя Миколая на Трьох гірках, настоятелем якого є протоієрей Всеволод Чаплін, голова Синодального відділу із взаємин Церкви і суспільства РПЦ.

Читайте також:

У Москві стартував збір підписів за возз'єднання Росії, України і Білорусі

Президент Польщі заявив, що Україну «складно утримати від спокуси» Східним світом

Росія заманює Україну в Торговий союз заради вигідних газових відносин

Президент Польщі попросив Україну обрати між Європою і Митним союзом

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...