Топ Новини

У Каськіва скаржаться, що в Табачника не виконують доручення Януковича про комп'ютеризацію

15 серпня 2011 в 13:32
У Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами нарікають, що через незадовільну роботу Міністерства освіти змогли зібрати лише 60% інформації про реальний стан комп'ютеризації шкіл та підключення їх до інтернету, що необхідні для впровадження проекту "Відкритий світ".
knigi_biblioteka_znua.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це йдеться в повідомленні держагентства про підрахунок проміжних підсумків анкетування шкіл та їхню підготовку до впровадження пілотного проекту «Відкритий світ» восени 2011 року.

Зокрема, як повідомив керівник проекту Ігор Курус, важче поки дається розпочатий у січні-2011 збір інформації про реальний стан і готовність шкіл до впровадження інформаційно-комунікативних технологій в освіті (компютерізаціі та підключення до інтернету).

За словами І. Куруса, ще в листопаді 2010 року робоча група проекту звернулася до міністерства освіти з проханням надати відповідну необхідну інформацію. "Проте у відповідь міністерством детальної інформації надано не було», - йдеться в повідомленні прес-служби держагентства.

Зокрема, наразі вдалося зібрати інформацію з 12 041 школи, що становить 60,42% від загальної кількості. Жодних даних не надійшло від шкіл м. Севастополя. Найменшу кількість анкет надали школи Рівненської області - 3%.

Такий стан речей, за словами І. Куруса, свідчить про "неготовність виконати доручення президента України В. Януковича з боку окремих керівників областей, оскільки Національні проекти, визначені ним як пріоритетні, а тому знаходяться під особистим патронатом президента».

У зв'язку з цим І. Курус пригрозив, що главу держави поінформують "про пасивність окремих керівників регіонів" у підготовці розгортання Національного проекту «Відкритий світ».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...