Топ Новини

У Харкові спробували живцем спалити депутата міськради

4 липня 2011 в 06:41
У п'ятницю о 17.20 у центрі Харкова було скоєно замах на депутата Харківської міськради («Сильна Україна»), адвоката Анатолія Родзинського.

У п'ятницю о 17.20 у центрі Харкова було скоєно замах на депутата Харківської міськради («Сильна Україна»), адвоката Анатолія Родзинського.
 

Коли автомобіль Subaru Tribeca, в якому їхав депутат, зупинився на червоне світло, до машини підбіг невідомий, розбив скло з боку пасажира, де сидів депутат, і кинув в салон пляшку з займистою рідиною, пише «КоммерсантЪ-Украина».

А.Родзинський і його водій Дмитро Єлісєєв отримали серйозні опіки. У Анатолія Родзинського обгоріло 15% поверхні тіла (руки і обличчя), у Дмитра Єлисеєва - до 30% (голова, спина, руки і ноги). У постраждалих також обпалено внутрішні органи.
 

А. Родзинський. Отримав опіки 15% тіла, йому потрібна операція

Помічник депутата Тетяна Острогляд розповіла, що депутат веде справу з питання, пов'язаного із землею у Харківському районі "А.Родзинський не сумнівається, що замах пов'язаний з цією справою". При цьому вона зазначила, що депутат погроз на свою адресу не отримував: "Налякати не хотіли, хотіли відразу вбити", - сказала вона.

Газеті
«Сегодня» Т.Острогляд повідомила, що «коктейль Молотова» потрапив депутату прямо в руки і тут же вибухнув. Почав горіти салон автомобіля, на А.Родзинському і його водієві спалахнув одяг. «Секунд 20 пішло на те, щоб зупинити машину і розблоковувати двері. Весь цей час Родзинський тримав пляшку із запальною сумішшю у руках. Він перший покинув машину, водій залишався в авто ще секунд 10 - стежив за тим, щоб Анатолій Анатолійович зміг вийти», - сказала помічник.

Водій. Тільки в суботу вийшов з коми

А.Родзинський був головою депутатської фракції, але в лютому 2011 року вона перестала існувати: після того як ряди «сильноукраїнців» облишили Євген Гутков і Єгор Доровський, фракція стала налічувати менше 5 осіб.

Рік тому А.Родзинський був відомий у Харкові в першу чергу як адвокат. У 2010 році юрист створив громадську організацію «Народний адвокат», яка безкоштовно надає юридичну допомогу жителям Харкова.

Депутат міськради від «Сильної України» Є.Гутков вважає, що причину замаху потрібно шукати в його діяльності щодо повернення 700 га незаконно відібраної у городників землі.

«Минулого року до нас звернулися представники городніх товариств у районі селища Кулиничі, у яких незаконно забрали землю. Влада Харківського району багато років продовжувала їм договір оренди, а потім виявилося, що вже кілька років земля - ​​близько 700 гектарів - записана на підставних осіб. 2 червня Господарський суд повернув землю власникам. Це єдина версія замаху на А.Родзинського, яку ми розглядаємо», - сказав Т.Острогляд.

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...