У Харкові «чорнобильці» захопили Пенсійний фонд

28 жовтня 2011 в 18:29
У Харкові група «чорнобильців» захопила приміщення регіонального управління Пенсійного фонду України та оголосила акцію протесту в зв'язку з невиплатами пенсій.
pensia_DSC0681.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомив голова міської організації «Союз Чорнобиль України» Анатолій Губарєв, у другій половині дня близько 50 «чорнобильців» «спонтанно» зайшли в приміщення Пенсійного фонду, яке знаходиться в будівлі Держпрому, і «не збираються звідти виходити».

За його словами, «чорнобильці» висунули вимоги: «отримання гарантій з виплати заборгованостей після рішення судів, отримання гарантій щодо виплати пенсій у повному обсязі як у листопаді - грудні, так і в майбутньому, а також отримання гарантій від прокуратури області про порушення кримінальної справи за фактом невиконання судових
рішень Пенсійним фондом».

Також А. Губарєв повідомив, що біля будівлі Держпрому наразі знаходиться ще більша група «чорнобильців», які не можуть зайти в приміщення для підтримки протестуючих через те, що двері закриті і приміщення знаходиться під охороною.

А. Губарєв зазначив, що «чорнобильці» вважають мізерними свої пенсії і висловлюють обурення у зв'язку із затримками їх виплат. Він також повідомив, що ця акція не єдина в Харківській області, і протестні настрої наростають.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...