Топ Новини

У Харків доставили перший двоповерховий електропоїзд

26 березня 2012 в 08:27
У Харків доставлений перший із двох двоповерхових електропоїздів «Шкода». У найближчі дні електропоїзд пройде підготовку до іспитів. Планується, електропоїзди «Шкода» будуть курсувати по кільцевих маршрутах Харків-Донецьк-Маріуполь-Донецьк-Дніпропетровськ-Харків і Харків-Дніпропетровськ-Донецьк-Луганськ-Донецьк-Харків.
Skoda Vagonka.JPG
Прес-служба «Укрзалізниці».

У Харків доставлений перший із двох двоповерхових електропоїздів «Шкода», придбаних Південною залізницею. Другий електропоїзд «Шкода» прибуде в середині квітня. Електропоїзд  прибув на станцію Харків-Сортувальний, у ремонтно-екіпірувальне депо вагонної дільниці №1, у якому буде проходити технічне обслуговування новий рухливий склад виробництва «Шкода», «Хюндай» і Крюківского вагонобудівного заводу.

У найближчі дні електропоїзд  пройде необхідні митні процедури, потім – пуско-налагоджувальні роботи і підготовку до іспитів, повідомила прес-служба «Укрзалізниці».

Планується, що двоповерхові електропоїзди «Шкода» будуть курсувати по кільцевих маршрутах Харків-Донецьк-Маріуполь-Донецьк-Дніпропетровськ-Харків  і  Харків-Дніпропетровськ-Донецьк-Луганськ-Донецьк-Харків.

Нагадаємо, що електропоїзд «Шкода» -  двосистемный, тобто працює і на постійному, і на змінному струмі.

Пуско-налагоджувальні роботи «Шкод» будуть проводитися на коліях станції Харків-Сортувальний (з постійним струмом) і на ділянці Огульці – Коломак, включаючи станцію Огульці (зі змінним струмом).

Випробування поїздів «Шкода» буде проводитися на ділянках Лозова-Слов'янськ (постійний струм) і Бориспіль-Баришівка (змінний струм).

До складу електропоїзда входять шість двоповерхових вагонів, з них два – головних моторних з кабінами керування. Кількість місць – 636, з них 46 – першого класу і 590 – другого. Передбачено місця для инвалідів-візочників. В одному з вагонів обладнаний міні-бар. До послуг пасажирів – система Wi-Fi, харчування.

Вартість одного електропоїзду близько 20 млн євро.

Читайте також:

У березні в Україні з’явиться перший двоповерховий потяг з інтернетом і кондиціонерами

Янукович сподівається, що Україну зі сходу на захід можна буде перетнути автівкою за 15 годин

Проїзд у купе до кінця року подорожчає на 12%

Південна залізниця бере кредит у «Газпромбанку»

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...