Топ Новини

У Греції 125-тисячний страйк побив трирічний рекорд

19 жовтня 2011 в 11:43
Сьогодні в Афінах проходить загальнонаціональний страйк проти заходів уряду щодо скорочення зарплат і пенсій в обмін на нові кредити Євросоюзу і МВФ.

На вулиці Афін вийшли 70 тисяч демонстрантів. В цілому по країні в акціях протесту беруть участь не менше 125 тис. осіб.

Протести проходять і в інших містах, зокрема, у Салоніках і у столиці острова Крит Іракліоні. Цифра у 125 тис. осіб, що беруть участь в загальнонаціональному страйку, побила рекорд останніх трьох кризових років.

Центральну площу Синтагма перед парламентом Греції, яка вміщує до 30 тисяч людей, вже заповнено повністю, проте на неї продовжують прибувати демонстранти з прилеглих вулиць.

В цілях безпеки поліцейські перекрили низку вулиць у центрі Афін і звели навколо парламенту тимчасові металеві огорожі, а також перегородили проїжджу частину заґратованими автобусами.

Майже тиждень тому незадоволені греки спробували саботувати збір нового непопулярного податку на нерухомість. На роботу відмовилися вийти збирачі сміття, лікарі і адвокати. Окрім того, журналісти і транспортники влаштували 48-годинний страйк.

Нагадаємо, напередодні початку страйку було скасовано всі авіарейси, припинено поромне сполучення, закрито установи, банки, школи та університети, а також багато магазинів по всій країні, пекарні, аптеки і бензоколонки.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...