Топ Новини

У Донецьку вважають, що на ДОДТРК не «темники», а «дорожня карта»

16 червня 2011 в 09:16
Генеральний директор Донецької обласної державної телерадіокомпанії Олег Джолос не вважає «темниками» складання детальних планів основних новинних сюжетів на тиждень.

«Ми є державною телерадіокомпанією, ми фінансуємося з державного бюджету, виконуємо державне замовлення ... Висвітлення роботи органів державної влади є для нас пріоритетом», - пояснив О.Джолос в коментарі «ОстріВ» той факт, що в тижневому плані більшість майбутніх сюжетів стосуються офіційних заходів Донецької облдержадміністрації.

За його словами, він як керівник ТРК щопонеділка на апаратній нараді сам присутній і сам для себе визначає ключові теми на тиждень, виходячи з плану роботи обласної адміністрації. При цьому генеральний директор підкреслив, що це не означає, що телерадіокомпанія не висвітлює інші події, що відбуваються у місті.

«Враховуючи державний статус ТРК, я, як уповноважений Держтелерадіо керівник, несу відповідальність за весь ефір...Це (вказівка ​​на «зміст сюжету» - ред.) можна вважати дорожньою картою, моїми рекомендаціями. Не більше того. Не завжди є досвідчений журналіст...Ось про що йдеться», - додав О.Джолос.

«Та розшифровка події (запланованої у тижневому плані - ред.), яку ви називаєте «темником», продиктована лише тим, щоб точно, об'єктивно, обізнано, тобто зі знанням, висвітлити ту чи іншу подію, той чи інший захід», - заявив О.Джолос.

При цьому він висловив впевненість, що далеко не всі журналісти, вирушаючи на зйомку сюжету, знайомляться з вивішеним на стенді планом підготовки новин і рекомендаціями, які що містяться в ньому.

Як повідомляло ZN.UA, Донецька обласна державна телерадіокомпанія повернулася до практики «темників». За словами працівників державного телебачення, роздруківки з приписами на тему висвітлення основних подій з'явилися у редакціях всіх медіа, які входять до структури обласної ТРК, у кінці травня (продукти облТРК - 27-й телеканал, провідне радіо та радіостанція «Центр», що веде мовлення у відкритому ефірі).

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...