Топ Новини

У Донецькій області коктейлями Молотова закидали будинки місцевої еліти

31 серпня 2011 в 08:51
Невідомі намагалися спалити три житлових будинки та адміністративну будівлю у місті Часів Яр (Донецька область) у ніч з 22 на 23 серпня.

Обстрілу «коктейлем Молотова» піддалися особняки і офіси, що мають відношення до представників місцевої влади. Так, за словами джерела, невідомі намагалися спалити будинки колишнього мера міста Володимира Гірчака, генерального директора Часовоярського вогнетривкого комбінату Костянтина Третьякова, власника міської дискотеки «Шарк» Олександра Сорокіна та генерального директора ТОВ «Часовоярський ремонтний завод» (виробництво мікроавтобусів на базі російських «ГАЗелей» ) Олексія Плосухіна. Окрім того, було зроблено спробу підпалити адміністративну будівлю Часовоярського вогнетривкого комбінату.

Факт спроби серійного підпалу житлових і адміністративних будівель підтвердив начальник Відділу зв'язків із громадськістю Головного управління МВС України в Донецькій області Ігор Дьомін. При цьому у міліції відмовилися надавати офіційну інформацію про власників будівель, які намагалися спалити.

«У період з 24 години до першої години ночі невідомі особи здійснили спроби підпалити три житлових будинки та адміністративну будівлю. Невідомі особи кинули пляшки з рідиною, яка займається», - розповів І.Дьомін. Начальник відділу повідомив, що жодна з будівель не постраждала, лише у дворі однієї з них оплавився пластиковий контейнер.

За його словами, у даний час експерти встановлюють хімічний склад запальної суміші, що знаходилася у пляшках.

Правоохоронцями проводяться оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб, причетних до даних дій. «Розшукуються особи, які вчинили протиправні дії ... Вони будуть знайдені, не сумнівайтеся», - пообіцяв Ігор Дьомін, зазначивши, що факти серійних підпалів у практиці донецької міліції зустрічаються вкрай рідко.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...