Топ Новини

У Дніпропетровську в бронзі увічнили Кучму, Брежнєва і Щербицького (ФОТО)

9 вересня 2012 в 14:13
На новій площі 80-річчя Дніпропетровської області встановили 15 бронзових барельєфів особистостей, які нібито прославили регіон. Патріоти заявили, що їм боляче від того, що на алеї стільки «україноненависників, які все робили для того, щоб стерти Україну з лиця землі».
1.jpg
Радио Свобода

У Дніпропетровську відкрили площу 80-річчя Дніпропетровської області, її центром стала композиція з восьми бетонних стел, на яких розташовані 15 бронзових барельєфів особистостей, на думку творців, які прославили регіон.
 
Серед них - барельєфи генерального секретаря ЦК КПРС Леоніда Брежнєва, першого секретаря ЦК Компартії України Володимира Щербицького, колишнього президента України Леоніда Кучми.В барельєфах також відобразили головного конструктора бюро «Південне» Михайла Янгеля, історика Дмитра Яворницького, письменника Олеся Гончара.

dnepr.comments.ua

Націонал-демократичні сили вже висловили обурення змістом композиції. В Українській народній партії заявили, що вважають це «блюзнірством».
 
«Так боляче від того, що на цій алеї стільки україноненависників, які все робили для того, щоб стерти Україну з лиця землі, знищити мову, культуру, нас як етнос!», - заявив лідер обласного осередку УНП Анатолій Сокоринський.
 
Про негативне ставлення до скульптурної композиції заявили і в обласній організації Товариства «Просвіта».
 
Раніше в Дніпропетровську, незважаючи застереження громадських активістів, з'явилася вулиця Брежнєва, а перед тим - музей Щербицького у Верхньодніпровську.

Читайте також:

У Дніпропетровську встановлять барельєф Кучми

На київській набережній демонтували пам'ятник радянським морякам

У центрі Києва продають зошити з Леніним, Сталіним і автоматом Калашникова

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...