У Держслужбі охорони запевнили, що підозрюваний у вбивстві охоронців «Каравану» у них не працював

8 жовтня 2012 в 04:51
Інформація про те, що підозрюваний у вбивстві охоронців у ТРЦ «Караван», працював в охороні Ігоря Бакая або в держорганах охорони, не підтвердилася.
content_02995.jpg
umvs.vn.ua

Начальник прес-служби ДСО при МВС України Світлана Павловська сказала, що вони не можуть не знати того, що підозрюваний у вбивстві трьох охоронців київського ТРЦ «Караван» Ярослав Мазурок працював в їхньому відомстві.

«На всіх співробітників ДСО заведені особові справи, з фотографіями і докладною інформацією. Це занесено в базу даних. Якби у нас значився такий чоловік, про це відразу б стало відомо», - заявила начальник прес-служби ДСО при МВС України Світлана Павловська, пише Сегодня.

За її словами, всіх кандидатів, охочих поступити на службу, ретельно перевіряють, у тому числі на наявність судимості. «Кандидат заповнює дуже докладну анкету. Крім того, перевіряються практично всі його родичі, а перед тим як приступити до роботи, кандидати проходять школу початкової підготовки протягом мінімум 4-х місяців. Апріорі неможливо, щоб ця людина працювала в ДСО і про це не було відомо», - сказала Павловська.

- Міліція розповсюдила нові фото підозрюваного у вбивстві охоронців «Каравану»

Вона також підкреслила, що в міліції є дані навіть на тих, хто не пройшов відбір.

В УДО, співробітники якого охороняють перших осіб країни, також запевняють, що Мазурок у них не працював. «Як тільки прозвучала інформація, що підозрюваний раніше охороняв Ігоря Бакая, ми це перевірили», - зазначили у відомстві.

Народний депутат Василь Горбаль, який був партнером Бакая по бізнесу, також каже, що не бачив Мазурка в числі охорони екс-глави ДУСі.

Раніше повідомлялося, що Ярослав Мазурок, якого підозрюють у вбивстві трьох охоронців в київському ТРЦ «Караван», працював в охороні екс-голови Нафтогазу України і Держуправсправами Ігоря Бакая.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко заявив, що вбивцею охоронців є уродженець Львівської області 1974 року народження на ім'я Ярослав Мазурок, який раніше працював у приватних охоронних структурах. «Ця людина працювала в приватних охоронних структурах, займалася спортом, має звання кандидата у майстри спорту з боксу», - сказав Захарченко.

26 вересня вдень охоронці ТРЦ «Караван» помітили, що один з відвідувачів викрав товар, після чого останньому було запропоновано проїхати у кімнату охорони. Там зловмисник відкрив вогонь, убивши на місці трьох охоронців, четвертого важко поранив, а потім утік.

Читайте також:

Підозрюваний у вбивстві охоронців «Каравану» раніше працював охоронцем Бакая

Міліція встановила місцезнаходження вбивці охоронців «Каравану». Готується затримання (ВІДЕО)

У міліції знову спростували інформацію про затримання вбивці з »Каравану»

Міліція шість разів за день виїжджала заарештовувати вбивцю охоронців «Каравану»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...