У будинку діда Пушкіна у Петербурзі знайшли багато срібного посуду

29 березня 2012 в 13:31
Робітники наткнулися на невелику кімнату, не позначену на планах будівлі, де знаходилося декілька тисяч виробів зі срібла.
pterburg.JPEG
intgr.ru

Срібний посуд виявили у Санкт-Петербурзі будівельники при проведенні реконструкції в маєтку 18-го століття, останніми власниками якого була сім'я аристократів Наришкіних.

«Зараз проводяться заходи щодо забезпечення збереження скарбу і його інвентаризації», - сказав представник Головного управління МВС у Санкт-Петербурзі і Ленінградській області.

За неофіційними даними, робітники натрапили на невеличку кімнату, не позначену на планах будівлі, де знаходилося декілька тисяч виробів зі срібла.

Посуд було виявлено у центрі Петербурга, на вулиці Чайковського, в історичному маєтку, який спочатку належав прадіду Олександра Пушкіна Абраму Петровичу Ганнібалу - «арапу Петра Великого». У 1875 році будинок придбав Василь Наришкін, після чого будівля була перебудована. Після 1917 року господарі маєтку покинули Росію. Значне число художніх цінностей, що зберігалися в будинку у 1920 році, було передано у Державний Ермітаж.

Читайте також:

В Англійському місті Бат знайшли скарб із 30 тис. римських монет

США повернули Іспанії скарби із затонулого корабля на півмільярда доларів

В Індії у древньому храмі знайдено скарб вартістю мільярдів

На тлі Пушкіна знімається сімейство. Старша дочка великого поета отримала пенсію... тільки у день своєї смерті

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...