Топ Новини

У Білорусі придумали новий формат «революції через соцмережі»

12 липня 2011 в 06:50
У Білорусі організатори щоденних флешмобів «Революція через соціальні мережі» запропонували новий формат проведення заходу.
tel.jpg
amobil.no

Громадян просять відмовитися від оплесків, щоб не провокувати міліцію, а висловити свій протест дзвоном будильника на мобільних телефонах.

«Ставимо будильники на мобільних телефонах на двадцять годин, а коли вони продзвенять, вважати акцію завершеною», - закликали громадян через соціальні мережі активісти
"Революції через соціальні мережі".

Ці виступи громадян отримали назву мовчазних мітингів, тому що учасники не скандують гасел, мовчки стоять і тільки плескають у долоні. Правоохоронні органи оцінюють це як порушення громадського порядку і жорстко присікають дані заходи.

Затриманих карали адміністративними штрафами або арештами на строк від п'яти до 15 діб за дрібне хуліганство. За даними білоруського правозахисного центру «Весна», всього за час проведення таких акцій було затримано близько 1730 осіб, у тому числі 980 у Мінську.

Наприкінці червня активісти пропонували самим шикуватися в черги в автозаки, але до цього заклику ніхто не прислухався, а на початку липня організатори «Революції через соціальні мережі» пропонували розосередитися по дев'яти районах Мінська, щоб ускладнити роботу міліції.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...