У 2013 році WikiLeaks розсекретить мільйон нових документів, які стосуються усього світу

21 грудня 2012 в 05:20
Засновник сайту Wikileaks Джуліан Ассанж пообіцяв у 2013 році викласти в інтернет мільйон секретних документів. За його словами, викриття торкнуться всіх держав світу.
1124_julian-assange.jpg
forbes.com

Засновник проекту WikiLeaks Джуліан Ассанж виступив перед своїми прихильниками з балкона еквадорського посольства в Лондоні і пообіцяв, що у 2013 році сайт оприлюднить безліч документів, які торкнуться всіх країн світу.

Послухати засновника WikiLeaks зібралося близько 80 осіб, деякі з них стояли зі свічками.

"Наступний рік буде дуже спекотним. У розпорядженні WikiLeaks знаходиться близько мільйона документів, які будуть розміщені у вільному доступі. Ця інформація торкнеться кожної держави на цій планеті", - заявив він. Джуліан Ассанж також повідомив, що готовий обговорити з владою Великобританії свій політичний статус і можливість залишити країну. "Поки мій уряд не захищає журналістику і публікацію Wikileaks, я повинен залишатися тут. Однак двері відчинено, і завжди було відчинено, для кожного, хто хоче, використовуючи стандартні процедури, поговорити зі мною або гарантувати мені вільний виїзд", - сказав "король компромату", який переховується у посольстві Еквадору вже півроку.

У своїй заяві Ассанж підкреслив, що минуло вже шість місяців після того, як він попросив політичного притулку в посольстві Еквадору, намагаючись уникнути екстрадиції до Швеції де його звинувачують у злочинах сексуального характеру, які він заперечує.

Джуліан Ассанж, побоюється, що за його екстрадицією до Швеції послідує відправка у США, де його може очікувати тюремний термін за публікацію документів з грифом «цілком таємно». У той же час він підкреслив, що його «не залякають».

Нагадаємо, що 16 серпня цього року президент Еквадору Рафаель Корреа погодився надати притулок засновнику проекту WikiLeaks Джуліану Ассанжу, який в той момент вже знаходився на території посольства Еквадору у Великобританії. Відтоді Джуліан Ассанж так і не може покинути це посольство.

Читайте також:

Засновник WikiLeaks вважає Google і Facebook інструментами державного стеження

Ассанж показав, як живе в посольстві Еквадору: без вікон і з матрацом на підлозі

Еквадор готовий приховувати Ассанджа в посольстві 10 років

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...