Топ Новини

Цюріх визнано найдорожчим містом світу

14 лютого 2012 в 15:56
Швейцарський франк, що привертає інвесторів як тиха гавань в охопленій кризою єврозоні, дозволив Цюріху переміститися на перше місце в списку найдорожчих міст світу.
zurich.jpg
.wallpaperstravel.com

Цюріх змістив Токіо на другий рядок у списку найдорожчих міст світу, де завдяки високому курсу валют лідируючі позиції зайняли такі країни, як Швейцарія та Австралія, показує опитування Economist Intelligence Unit.

Найдорожчим російським містом знову була визнана Москва, яка розташувалася разом з Лос-Анджелесом і Шанхаєм на 42 місці.

Швейцарський франк, що привертає інвесторів як тиха гавань в охопленій кризою єврозоні, дозволив Цюріху переміститися на перше місце з п'ятого у минулому році, Женева посіла третю сходинку.

Аналогічні причини дозволили п'яти австралійським містам увійти до першої двадцятки списку, де Мельбурн і Сідней посіли сьоме і восьме місця відповідно.

«Курс валют найбільше вплинув на вартість життя в Австралії: за останні 10 років австралійський долар вдвічі збільшив свою вартість до американського долара», - йдеться в заяві редактора опитування Жона Коупстейка.

Ванкувер, що посів у рейтингу 37 місце, став найдорожчим місцем для життя в Північній Америці. Нью-Йорк лідирує серед міст США, посідаючи 47-у сходинку.

Дослідження, що охопило 130 міст, засноване на порівняльній характеристиці цін на 160 товарів і послуг, що включають продовольство, одяг, транспорт, оренду житла і освіта.

За рік у рейтингу також показали зростання азіатські міста: Сінгапур посів дев'яте місце, Сеул перемістився на дев'ять позицій вгору і розташувався на 27 сходинці.

Міста з найбільш низькими витратами на проживання також знаходяться в Азії: три з чотирьох лідерів за цим показником - індійські Нью-Делі і Мумбаї і пакистанський Карачі.

Читайте також

Київ визнали найбруднішим містом Європи

У США сконцентровані найбагатші міста світу


Відень визнано найкращим містом світу за стандартами життя

У списку найдорожчих міст для туристів Київ посів сусіднє місце з Москвою

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...