Топ Новини

Целовальник: Генплан Києва передбачає ущільнення житлової забудови - не в селі живемо

16 січня 2012 в 12:22
Подальший розвиток Києва у сфері зведення нових будівель в межах існуючих кордонів столиці передбачає ущільнення житлової забудови, але мораторій на забудову у центрі столиці.
stroitelstvo_nedvizhimost_stroit_sverxu_17_650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це заявив начальник Головного управління містобудування та архітектури КМДА Сергій Целовальник на прес-конференції у понеділок, 16 січня.

"Перебуваючи сьогодні у своїх межах, місто буде розвиватися так, щоб використовувати внутрішні резерви...У нас ще є резерв, є резерв, для того щоб не ущільнювати (житлову забудову столиці - ред.)...Проте на перспективу буде ущільнення", - сказав він.

Кияни повинні зрозуміти, що живуть не у селі, де ось звідси і до верби - це моє. Місто - це урбанізована територія
 

У зв'язку з цим С.Целовальник спрогнозував значну кількість конфліктів.

Як зазначив він, городяни повинні зрозуміти, що "вони живуть не в селі, де ось звідси і до верби - це моє. Такого тут не буде. Місто - це урбанізована територія".

Головний архітектор Києва з посиланням на присутнього на прес-конференції в.о начальника Головного управління охорони культурної спадщини КМДА Сергія Новгородського сказав: "Спершу, випереджаючи захист Генерального плану, ми виставимо історико-архітектурний та опорний план, де ось ці всі речі (подальша забудова-розвиток Києва - ред.) будуть чітко і ясно зафіксовані і позначені, і це - табу".

С.Целовальник додав, що в майбутньому міська влада має намір шукати компроміс з питання розширення меж столиці за рахунок її території у зв'язку з будівництвом нових об'єктів.

Окрім того, він повідомив, що у даний час влада міста веде "дуже серйозну роботу з розширення зелених зон". Спеціальна комісія вивчає кожен випадок суперечного будівництва у таких зонах, додав начальник Головного управління містобудування та архітектури КМДА.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...