Топ Новини

Третина українців вірять в кінець світу

7 грудня 2012 в 14:06
Більшість українців упевнені, що якщо кінець світу і настане, то точно не за нашого життя. Однак у здатності сучасних технологій запобігти глобальним катаклізмам переконані мало людей.
images (2).jpg
novostiua.net

Третина українців (34%) в принципі вірять у можливість кінця світу, тоді як не вірять в це ще половини жителів країни (58%). Про це свідчать дані опитування, проведеного компанією Research & Branding Group.

Українці вважають, що до кінця світу можуть призвести такі причини:

- глобальні техногенні катастрофи, викликані господарською діяльністю людей - 25%

- глобальна катастрофа природного позаземного походження (падіння астероїда, метеоритний дощ, висока сонячна активність тощо) - 24%

- глобальна катастрофа природного земного походження (виверження супервулкану, зміна або зникнення магнітного поля, землетрус тощо) - 19%

- глобальна війна із застосуванням зброї масового ураження (ядерної, біологічної тощо) - 14%

- інше (відсутність віри, аморальність, аморальність) - 2%

Не змогли відповісти - 17%.

При цьому 57% в цілому згодні з твердженням «навіть якщо кінець світу і настане, то точно не за нашого життя», ще 33% з цим твердженням і згодні і ні, а 10% - повністю не згодні.

З твердженням, що «на сьогоднішній день людство має у своєму розпорядженні необхідні знання і технології, щоб запобігти будь-якому кінцю світу» згодні 28%, ще 33% і згодні і ні, а 39% - повністю не згодні.

Компанія Research & Branding Group провела дослідження в період з 14 по 25 вересня. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 3114 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає +-2%.

Читайте також:

Кінець світу передбачити не майя, а ацтеки

Курс долара хвилює українців більше за «кінець світу»

Метеорологи пообіцяли на 21 грудня замість кінця світу хвилю похолодання

У кінець світу за календарем майя в 2012 році вірить кожен десятий житель Землі

 

За матеріалами:
Теги Соціум
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...