Топ Новини

«Трамваї Кернеса»: переплата 130 тис. грн за кожен

11 листопада 2011 в 14:13
Закуплені у Чехії б/в трамваї для потреб Харкова коштували 15 тис. грн, а не 150 тис., як стверджувала міська влада.
tramvay_harkov.jpg
glavnoe.ua

Про це свідчить відповідь Транспортного підприємства м.Праги на запит харківських журналістів.

За словами чехів, трамваї купив якийсь посередник, який звернувся до ТПП із проханням продати йому списані трамваї для Харкова. Формальний спосіб співпраці між цим суб'єктом і Харковом Транспортному управлінню Праги невідомий.

Харкову було продано 10 трамваїв на загальну суму 700 тис.крон (без ПДВ). Зазначена сума становить приблизно 28 тисяч євро або трохи більше трьохсот тисяч гривень. Іншими словами, вартість одного вагона становить 30 тисяч грн., а не 150-160 тис. грн. Окрім того, чеська сторона під словом "трамвай" розуміла зчеплення з двох вагонів, тобто вартість склала всього 15 тис. грн.

Трамваї були списані через те, що від'їздили граничний кілометраж (пробіг), відведений для пасажирського транспорту та їхня подальша експлуатація в Чехії була неможлива.

7 листопада 2011 року міський голова Харкова Геннадій Кернес повідомив журналістам, що рухомий склад міста поповнився новими трамваями.

"Ці трамваї вже були у вжитку, але перед продажем їх відремонтували. Це не остання покупка трамваїв. Скоро по всьому Харкову буде їздити новий електротранспорт», - сказав мер.

За даними міської влади ціна одного вагона становила близько 150 тис. грн.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...