Топ Новини

Томенко вимагає розрахуватися з вчителями, щоб не приєдналися до чорнобильців

30 листопада 2011 в 07:02
Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко вимагає від уряду негайно розглянути питання про виділення субвенцій органам місцевого самоврядування для виплат зарплат у повному обсязі вчителям і медикам.

Як сказав М.Томенко, вже сьогодні існують проблеми з виплатою зарплат у регіонах. "Якщо це не буде вирішено найближчим часом, то можна очікувати, що до акцій протесту чорнобильців приєднаються вчителі та медики", - сказав віце-спікер.

Він сказав, що місцеві органи влади вже звертаються до уряду за дофінансуванням, оскільки у місцевих бюджетах грошей вистачає, щоб виплатити у грудні тільки аванс, а в деяких не вистачає і для цього.

М.Томенко зазначив, що місцеві урядовці, щоб приховати цю ситуацію, вдаються до різних засобів. "Дехто вимагає від медиків та вчителів брати відпустки за власний рахунок, дехто закриває школи під прикриттям карантину, але реально цим проблему не вирішити", - сказав він.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров 28 жовтня на III Всеукраїнському з'їзді працівників освіти розсмішив вчителів тезою про те, що у 2011 році зарплати вчителям піднімалися п'ять разів.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...