Територію Харкова збільшили на 14%

6 вересня 2012 в 11:40
З пропозицією про розширення міста до парламенту звернулася Харківська обласна рада. Депутати затвердили збільшення площі.

Територія міста Харкова, другого за чисельністю населення в Україні, розширена на 14,4% - з 30,604 тис. га до 35,002 тис. га.

Відповідну постанову Верховна Рада прийняла в четвер, 6 вересня, 244 голосами при необхідному мінімумі 226 голосів.

Як наголошується в документі, з пропозицією про розширення обласного центру до парламенту звернулася Харківська обласна рада, яка затвердила відповідне подання 21 червня цього року.

«Необхідність встановлення нової межі Харкова обумовлена забезпеченням комплексного, планомірного, економічно-доцільного розвитку міської інфраструктури», - йдеться в тексті подання.

Проект землеустрою щодо зміни та встановлення кордону Харкова був розроблений Східним державним підприємством геодезії, картографії, кадастру та геоінформатики «Східгеоінформ». Він передбачає входження в межі міста 4,45 тис. га земель прилеглих сільських та селищних рад з одночасним виключенням з території міста 0,05 тис. га.

В даний час ці землі перебувають у віданні двох селищних та однієї сільської ради Дергачівського району та шести селищних і чотирьох сільських рад Харківського району, які погодилися на їх передачу Харкову.

Читайте також:

Для депутатів Харківської міськради за кошти бюджету закуплять більше 100 планшетників iPad 2

Харківські регіонали роздають гречку в обмін на «мову» (відео)

Російську мову оголосили регіональною у Харківській області

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...