Топ Новини

Теракти 11 вересня обійшлися США більш ніж в 3 трлн доларів

11 вересня 2011 в 10:31
Газета New York Times підрахувала, у скільки обійдуться США теракти, організовані «Аль-Каїдою» 10 років тому.

Газета подає дані, що на знищення Всесвітнього торгового центру і Пентагону «Аль-Каїда» витратила близько півмільйона доларів. Для США витрати, пов'язані з ліквідацією наслідків терактів, складуть близько 3,3 трлн дол або майже 7 млн ​​дол на кожен долар, витрачений «Аль-Каїдою».

Зокрема, в 55 млрд дол оцінено втрати та інший фізичний збиток, заподіяний атаками терористів 11 вересня. Ще в 123 млрд дол експерти оцінили вплив на економіку, а витрати на безпеку досягли 589 млрд дол

Найбільш значною статтею витрат для США стали військові витрати - вони досягли 1,7 трлн дол Крім того, до 2016 року включно влада країни на військові цілі, такі, як виведення військ з Афганістану та Іраку, можуть витратити 223 млрд дол і 55 млрд дол відповідно.

Теракти 11 вересня 2001 забрали життя майже трьох тисяч людей. Ще тисячі людей, які брали участь в якості пожежників і добровольців у ліквідації наслідків терактів, на даний час борються за життя і гідні умови існування - більшість з них захворіли на рак.

Сьогодні, на честь десятої річниці трагедії в Нью-Йорку на так званій Ground Zero відкривається національний меморіал «11 вересня», що представляє собою два гранітні басейни.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...