TEPCO закриє свинцевим щитом зону підвищеної радіації на "Фукусімі"

3 серпня 2011 в 05:05
Компанія-оператор аварійної японської АЕС "Фукусіма-1" TEPCO закриє доступ до виявленої зони підвищеної радіоактивності між першим і другим енергоблоками станції та ізолює її свинцевим бар'єром.
fukusima.jpg
moskva.com

"Компанія оголосила дане місце закритою зоною і має намір закласти його матами зі свинцевим начинкою", - повідомляє японська телекомпанія "Ен-Ейч-Кей".

За інформацією "Ен-Ейч-Кей", TEPCO проведе додаткову перевірку з метою з'ясувати, чи немає на території АЕС інших подібних місць з високим рівнем радіаційного забруднення, які можуть ускладнити виконання робіт з очищення.

Раніше повідомлялося, що рівень радіації у 10 тис. мілізівертів на годину, зареєстрований у вівторок біля труб вентиляції на дні тунелю між першим і другим енергоблоками, є максимальним показником з моменту катастрофи 11 березня.


У TEPCO вважають, що висока радіоактивність труб обумовлена ​​тим, що вони використовувалися для відводу радіоактивного повітря з пошкодженого першого енергоблоку на наступний день після катастрофи.

Компанія-оператор також зафіксувала рівень радіації у 4 тис. мілізівертів всередині одного із зруйнованих енергоблоків і 1 тис. мілізівертів зовні.


 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...