Тайфун на Філіппінах вбив майже півтисячі людей

6 грудня 2012 в 08:07
Число жертв тайфуну «Пабло» («Бофа») на Філіппінах зросло до 475 осіб. Більше 300 філіппінців вважаються зниклими безвісти. Найбільш гострою проблемою для громадян в даний час є нестача ліків, сухого одягу та наметів.
628x471 (3).jpg
sfgate.com

Не менш 475 осіб стали жертвами тайфуну «Бофа», що обрушився на Філіппіни, йдетьсяв заяві Національної служби з боротьби з наслідками надзвичайних подій.

Ще не менше 379 осіб числяться зниклими безвісти після того, як тайфун викликав зсуви і повені. Місцева влада відзначає, що кількість жертв може значно зрости. Не менш 179 тис. людей залишилися без даху над головою.

Уряд країни звернувся до Міжнародної організації міграції за допомогою у будівництві тимчасових жител для тих, чиї будинки були зруйновані.

Найбільш серйозної шкоди було завдано провінції Компостела, де загинули, за останніми даними, 200 осіб, в тому числі солдати, військовий табір яких був змитий потоками води.

Влада побоюється спалаху епідемії холери у деяких важкодоступних районах, зокрема, в гірському селі Нью-Батаан на острові Давао.

Між тим, Міжнародний Комітет Червоного Хреста закликав міжнародне співтовариство виділити постраждалим від стихії фінансову допомогу в розмірі ,8 млн.

За словами міністра соціального забезпечення і розвитку Філіппін Корасон Соліман, найбільш гострою проблемою в даний час є нестача ліків, сухого одягу та наметів.

Як повідомлялося, тайфун, що обрушився напередодні на південну частину Філіппін, зруйнував велику кількість будинків, привів до обриву ліній електропередач, а також до зупинки авіа- та залізничного сполучення у низці регіонів.

Швидкість вітру в епіцентрі урагану досягала 130 км/год. «Бофа» став найсильнішим тайфуном на Філіппінах в поточному році.

Читайте також:

Число жертв тайфуну на Філіппінах досягло 325 осіб (ВІДЕО)

Ураган в Одесі: дерева перекрили вулиці, море затопило набережну (ФОТО)

Ураган «Сенді» обійшовся Нью-Йорку у  млрд

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...