Топ Новини

Таємні матеріали: британський уряд обговорював НЛО і «зелених чоловічків»

12 липня 2012 в 12:16
Тепер кожен охочий може почитати 6700 сторінок таємних документів з Національного архіву Великобританії з подробицями спостережень за прибульцями на нашій планеті. Наприклад, у повідомленні "інопланетного розвідника" з наради британського уряду в 1995 році значиться, що потенційні візити інопланетян можуть здійснюватися з метою "військової розвідки" або ж в "наукових" чи "туристичних" цілях.
nlo.jpg
mistika.ucoz.com

Національний архів Великобританії опублікував значну порцію таємних матеріалів, пов'язаних з НЛО. Тепер кожен охочий може почитати 6700 сторінок документів, раніше прихованих від сторонніх очей: урядові доповіді, листи уфологів, подробиці спостережень за прибульцями на нашій планеті, повідомила The Daily Telegraph.

"Тепер на підставі деяких доповідей і документів з нарад у нас є уявлення про те, що проходило через бюро НЛО щодня і як його офіцери застосовували логіку і наукові знання, намагаючись пояснити "незрозуміле", - поділився доктор Девід Кларк, учений з університету Шеффілда і автор книги "Документи НЛО".

Так, наприклад, серед іншого стало відомо, що позаземними цивілізаціями у Сполученому Королівстві цікавилися на найвищому рівні, а колишній прем'єр-міністр Великобританії Тоні Блер у 1998 році навіть скликав нараду з питань НЛО.

- Американці віддають перевагу Обамі в якості захисника від інопланетян

Як виявилося, приводом для такого зібрання стало звернення письменника, уфолога, "експерта НЛО" Ніколаса Редферна, що поскаржився тодішньому прем'єр-міністрові на приховування урядом будь-якої інформації про прибульців і попросив розмістити "численні й різноманітні повідомлення про НЛО та пов'язані з ними дані" у відкритому доступі.

У свою чергу Блер звернувся за поясненнями до міністерства оборони. Однак відомство заявило, що співробітники міністерства "мають лише обмежений інтерес в питаннях про НЛО", але при цьому "дотримуються широких поглядів" на існування позаземних форм життя. Крім того, в міністерстві підкреслили, що надання подібної інформації вимагає"значних ресурсів", які вони "санкціонують з великим небажанням".

У підсумку в листі уфологу Блер написав, що інформація, яка його цікавить, в принципі могла б бути запитана відповідно до закону "Про свободу інформації", однак потрапляла під пункти про недоторканність приватного життя та конфіденційності.

У викладеному архіві також міститься багато документів, що стосуються цілей відвідування Землі інопланетянами. Так, питання навіщо прибульцям відвідувати "незначну планету, що обертається навколо нецікавої зірки", ставилися ще на засіданні Палати лордів у 1979 році.

- У Британії оприлюднені засекречені файли про контакти з НЛО

А в повідомленні "інопланетного розвідника" з наради уряду в 1995 році значиться, що потенційні візити інопланетян можуть здійснюватися з метою "військової розвідки" або ж в "наукових" чи "туристичних" цілях. Саме тому за НЛО "має бути в першочерговому порядку встановлено" спостереження, підкреслювалося в доповіді. При цьому розвідник все ж зазначив, що поки інопланетяни не виявляють "ворожих намірів".

Невідомий офіцер також уточнив, що якщо "приймати існуючі звіти за чисту монету", позаземні літальні апарати мають "дуже широкий діапазон швидкостей, а також досить непомітні". "Ми могли б використовувати цю технологію, якщо вона існує", - зауважив він. Втім, "інопланетний розвідник" вважав за необхідне повідомити, що не "розмовляє з маленькими зеленими чоловічками щоночі".

Читайте також:

Політ на Місяць відбудеться, якщо там знайдуть воду

Землю на Місяці можна купити по 2,5 долара за сотку

NASA виявило на Місяці чадний газ, ртуть і срібло

Перший квиток до Місяця продали за 150 мільйонів доларів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...