Топ Новини

Табачник замовив підручники по 650 грн за екземпляр мамі Хорошковського

27 березня 2012 в 12:49
Журналісти з'ясували, кому міністр освіти Табачник замовив підручники для першокласників по 650 грн за екземпляр. Автором виявилася мама першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського.
tabachnik.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Підручник «Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою. Усний курс. 1 клас», друк якого Міносвіти замовило по 647 грн/екз., розроблено авторами Хорошковською О.Н. і Яновицькою Н.І. Разом з тим, Ольга Назарівна Хорошковська є матір'ю першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського.

Доктор педагогічних наук, професор Ольга Хорошковська відома як завідувач лабораторією навчання української словесності у школах національних меншин України та діаспори Інституту педагогіки АПН України.

Як повідомлялося, Міністерство освіти замовило підручники для першокласників на загальну суму 61,13 млн грн. Найдорожчим виявився підручник української мови для шкіл з навчанням польською мовою - 647 грн за екземпляр. Найдешевшим став підручник англійської мови для загальноосвітніх шкіл - 10,81 грн/екз.

Торги проведені за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника» через те, що автори підручників мають право самостійно визначати видавництво, яке здійснюватиме видання їхніх творів. Підручники для державного замовлення обрали на Всеукраїнському конкурсі рукописів, за підсумками якого Колегія Міносвіти випустила рішення від 23.12.2011 N5/8-19 з переліком підручників, яким було надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді і спорту України».

Читайте також:

Азаров з Януковичем чекають від Хорошковського на угоду про Асоціацію з ЄС

Міністерство освіти закупило підручники з 647 грн за штуку

Табачник уріже викладання української мови та історії у школах

Школи знову без підручників

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...