Табачник випустив книжку «Все про Росію»

16 вересня 2011 в 11:56
У Москві презентували науково-популярне видання під загальною редакцією міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника «Все про Росію».
tabachnik__DSC1316.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Книга, видана накладом 1,5 тис. примірників у видавництві «Фоліо», була роздана сьогодні ректорам українських і російських ВНЗ у Москві під час проведення Днів освіти і науки України у Російській Федерації.

У передмові до видання відзначається, що розповідати про будь-яку країну важко, розповісти про Росію - майже неможливо.

«Росія - це восьма частина суші, з усіма її неймовірними багатствами, до яких додається «загадкова російська душа». Як тут не згадати тютчевське «Умом Россию не понять...». До того ж населяють цю країну не тільки росіяни, а й багато інших націй і народностей, культура та історія яких самі по собі заслуговують на окрему розповідь», - йдеться у передмові.

У виданні викладаються загальні відомості про Росію (географічне положення, чисельність населення, політико-адміністративний устрій). Значну увагу приділено історії Росії. Ця частина книги починається розділом «Росія-Русь. Звідки ці назви?» і закінчується викладом історії країни у 90-х роках ХХ століття.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...