Топ Новини

Табачник: Посол США хоче, щоб українці «відкотилися до рівня дебілізму екваторіальних країн»

31 травня 2011 в 10:22
Скандальний міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник вважає, що посол США має на меті зниження рівня освіти в Україні.

«У мене практично щомісяця буває американський посол. Він дуже збуджений, схвильований тим, що Україна намагається вийти на світовий досвід вступу до університету», - сказав Д.Табачник в інтерв'ю радіостанції «Эхо Москвы».

За його словами, «збудженість» посла пояснюється тим, що, «напевно, хотілося, щоб ми якомога швидше відкочувалися до сірого третього світу, до рівня дебілізму екваторіальних країн».

«Він (посол США - ред.) повторює зважені дипломатичні інструкції про те, що тестування - це дуже прозорий шлях, що ліквідує корупцію», - сказав Д.Табачник.

Міністр повідомив, що «американські радники» проти участі університетів у безпосередньому відборі студентів, у той час як сам - за. «У всьому світі враховуються три речі - тестування у будь-якій формі, накопичувальний результат по середній школі, бал університету...Тому університети повинні брати участь. І в новому проекті закону про вищу освіту ми обов'язково відновимо право університету обирати своїх кращих абітурієнтів», - пообіцяв Д.Табачник.

Послом США в Україні є Джон Теффт.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...