Судді, що закрила сайт «Дорожній контроль», загрожує звільнення

17 лютого 2012 в 18:33
Лишитися без роботи також може інспектор підрозділу «Кобра» ДАІ МВС Геннадій Гетьманцев, за позовом якого було винесено судове рішення.

Судді Деснянського райсуду Києва Ользі Саломон, яка прийняла рішення про припинення роботи сайту «Дорожній контроль», загрожує звільнення, повідомило ZN.UA інформоване джерело.

Лишитися без роботи також може інспектор підрозділу «Кобра» ДАІ МВС Геннадій Гетьманцев, за позовом якого було винесено судове рішення. За даними джерела ZN.UA, керівництво вже запропонувало інспектору підшукувати нову роботу.

Нагадаємо, постанову Деснянського райсуду було винесено 10 лютого за позовом інспектора ДАІ Геннадія Гетьманцева до керівника сайту «Дорожній контроль» Ростислава Шапошникова про захист честі, гідності, ділової репутації - у вигляді тимчасового призупинення роботи сайту «Дорожній контроль» до моменту винесення судового рішення.

Причиною позову стало розміщене на сайті відео, на якому Гетьманцев спілкується з представниками «Дорожнього контролю». Інспектор визнав образливими залишені користувачами коментарі, на підставі чого вимагав зупинити роботу сайту.


 

Відразу після оприлюднення скандального судового рішення народний депутат Володимир Пилипенко (людина досить близька до керівника Головного управління судоустрою адміністрації президента Андрія Портнова) подав до Вищої ради юстиції запит.

У ньому містилося прохання визначити, чи відповідає обраний суддею вид забезпечення позову статтям 151—153 Цивільного процесуального кодексу, на які вона послалася; чи співвідносний обраний захід зі шкодою суспільним і державним інтересам, заподіюваною у зв’язку з його застосуванням, і чи наділений суддя загального суду першої інстанції повноваженнями втручатися в роботу веб-сайтів шляхом їх блокування. У разі визнання неправоти судді депутат просив звільнити її з посади.

16 лютого Деснянський райсуд Києва, розглянувши заяву власників сайту про неадекватність вжитих заходів, скасував рішення про блокування «Дорожнього контролю».

Основною роботою сайту «Дорожній контроль» є захист прав водіїв. Там публікувалися приклади судових позовів, скарг, заяв, які можуть знадобитися автовласникам. Також сайт висвітлює неправомірні дії співробітників ДАІ.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Віктора Трегубова «Пост ДАІ на шляхах Інтернету».

Читайте також:

Водіїв можуть заарештувати за відмову передати ДАІшнику документи


Водіям дозволили знімати дії даішників

ЗМІ: Начальство ДАІ подвоїло план з хабарів

Теги Соціум
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...