Топ Новини

Стросс-Кана звільнено з-під домашнього арешту

2 липня 2011 в 06:37
Колишній глава МВФ Домінік Стросс-Кан звільнений з-під домашнього арешту, під яким він перебував у зв'язку зі звинуваченнями у згвалтуванні покоївки нью-йоркського готелю.

Д.Стросс-Кан залишив зал суду без електронного браслета контролю, і йому повернули заставу, внесену при розміщенні під домашній арешт.

Своє звільнення з-під арешту він відзначив вечерею з дружиною, провівши вечір в італійському ресторані на Манхеттені.

Хоча звинувачення з нього до цих пір не зняті, і паспорт не був йому повернений, адвокати не сумніваються в успішному результаті справи: «Ми з самого початку вірили, що ця справа була зовсім не такою, якою здавалася, і ми абсолютно переконані, що сьогодні зроблено величезний перший крок у вірному напряму, і що наступним кроком буде повне зняття звинувачень».

Тим часом Кеннет Томпсон, адвокат покоївки, продовжує наполягати на винності Д.Стросс-Кана: «Єдиний аргумент на захист Домініка Стросс-Канна це те, що сексуальний акт відбувся за взаємною згодою. Це брехня. Домінік Стросс-Канн вибіг з однієї з кімнат абсолютно голим прямо на мою підзахисну, і спершу схопив її за груди, та просто напав на неї».

Таким чином, судовий процес стосовно Д.Стросс-Кана триває, а серйозний поворот у його справі відбувся у зв'язку з тим, що в ході розслідування з'явилися серйозні сумніви в надійності показань покоївки, в яких було виявлено багато нестикувань. Наступні слухання у цій гучній справі повинні відбутися 18 липня.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...