Столична прокуратура перевірить обґрунтованість тарифів на ЖКП

15 червня 2011 в 12:42
Столична прокуратура організувала перевірку дотримання органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та суб'єктами господарювання (незалежно від форми власності) вимог законодавства у сфері житлово-комунальних послуг при їх розрахунку, встановленні, погодженні і нарахуванні споживачам.
prokuratura.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Згідно з повідомленням, за першими результатами перевірки прокуратурою міста опротестовано розпорядження КМДА від 17.11.09 № 1292 в частині встановлення тарифів та їх структури для будинку № 16 на вул. Сеноманського у Києві (ТОВ «ЖЕП» Деснянка»).

Дане розпорядження не відповідає вимогам ст.ст.30, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п.2 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, який затверджено постановою Кабміну від 20.05.09.

Як з'ясувалося, ТОВ «ЖЕП «Деснянка» при формуванні тарифу для п'яти багатоповерхових житлових будинків не врахував площу одного з них, у результаті чого було завищено тариф на житлово-комунальні послуги для жителів усіх п'яти будинків. Тобто, мешканці чотирьох будинків умовно оплачували житлово-комунальні послуги, нараховані для п'яти будинків.

З огляду на виявлені порушення прокуратурою міста внесено припис директору ТОВ «ЖЕП «Деснянка» з вимогою провести перерахунок і затвердити нові тарифи.

Разом з цим, прокуратурою міста підготовлено подання до КМДА, згідно з яким суб'єкти господарювання, що надають послуги з утримання будинків та прибудинкових територій зобов'язані надати в мерію на узгодження розрахунок тарифу з відповідним протоколом громадських слухань і визначити єдиний розмір тарифу, який можуть використовувати суб'єкти господарювання до узгодження КМДА тарифу по будинку.

У даний час перевірки продовжуються.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...