Топ Новини

Сотні "адептів 21 грудня" з усього світу почали готуватися до апокаліпсису

20 грудня 2012 в 06:54
В очікуванні "кінця світу" 21.12.12 в різних куточках світу почали збиратися сотні сектантів і туристів. Жерці майя у Гватемалі у "день зміни епох" закликали до загальної медитації.
Mayan-Culture12.jpg
EuroNews

Сектанти і просто віруючі у можливий "кінець світу" 21 грудня у всьому світі почали підготовку до цієї події.

Сотні філіппінців-членів секти H-World в очікуванні цієї події зібралися поблизу міста Сурігао на північній частині південного острова Мінданао.

"У цей день запанує темрява, а серця людей втратять надію", - заявив один із керівників секти 60-річний Бера Тамайо.

На його думку, "фізичний світ" не буде знищений повністю, однак кінець світу буде супроводжуватися стихійними лихами. Тому керівництво H-World запевняє, що місцезнаходження у момент кінця світу на горбі поблизу Сурігао гарантує захист від потопу та інших катаклізмів.

- Українці добре інформовані про «кінець світу», але мало вірять і майже не готуються

У Гватемалі почали зустрічати "кінець світу" церемонією очищення священних місць майя під керівництвом жерців.

Самі майя вважали, що у цей день відбудеться закінчення циклу довгого рахунку Ери П'ятого Сонця. На цій даті календар обривається, що дало песимістам підстави вважати, ніби стародавні майя таким чином передбачили кінець світу. Велика частина вчених заявляє, що ні про який кінець світу у прогнозах майя не йшлося.

За словами першого секретаря великого ради влади древніх народів майя, гаріфуна і шинку, що проживають в Гватемалі, Альберто Маррокіна, цей день буде означати новий світанок для культури майя. Церемонії очищення торкнуться 20 священних місць на території країни.

Жерці майя закликають всіх до загальної медитації в ці дні в ім'я єднання народів, суспільств і сімей для досягнення миру та зміни свідомості людства. Тільки так, вважають вони, можна зберегти матір-землю і досягти істинного братства між людьми.

У день зміни епох у Гватемалі очікується присутність не менш 200 тис. туристів, головні заходи пройдуть у національному парку Тікаль у присутності президента країни Отто Переса Моліни і численних зарубіжних делегацій.

- Вчені запевнили, що в культурі народу майя не було кінця світу

Тим часом, вже більше 600 прихильників секти «Бог Всемогутній», яка проповідує близький кінець світу, арештовані в Китаї. У них вилучено листівки, плакати, комп'ютерні матеріали на тему «кінець світу і як його пережити».

Більшість із них, як повідомляють китайські ЗМІ, зазнали адміністративного затримання за звинуваченням у «порушенні громадського порядку» на термін від п'яти до десяти днів. Отже, адепти цього культу зустрінуть чергову напророчену дату катастрофи - 21 грудня - у камері попереднього затримання.

Близько 100 тисяч паломників з різних країн мають намір прибути у п'ятницю під французьке село Бугараш, розташоване в департаменті Од на південному заході Франції. На їхню думку, це єдине місце, де можна буде врятуватися від «кінця світу». Багато віруючих в апокаліпсис навіть купили будинки поблизу, здійснюють ритуали і щиро вірять, що гора Бугараш наділена містичною силою, яка врятує їх від смерті.

За підготовку росіян до кінця світу взялися у Томську. Там почали продавати спеціальні набори під назвою «Для кінця світу». Тепер в магазинах міста можна знайти набір товарів першої необхідності на випадок апокаліпсису. В упаковці зі слоганом «Гірше не буде!» його володар знайде, зокрема, мотузку, мило, горілку і аптечку, яка складається з активованого вугілля, бинта і валідолу.

Читайте також:

Перед «кінцем світу» туристи перестали купувати зворотні квитки

Кінець світу передбачили не майя, а ацтеки

Метеорологи пообіцяли на 21 грудня замість кінця світу хвилю похолодання

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...