Топ Новини

Сьогодні в Києві пройде низка акцій протесту

3 листопада 2011 в 06:53
Сьогодні в Києві планується проведення низки масових акцій протесту різними громадськими організаціями і партіями. Заявлено про участь у цих заходах близько 40 тис. осіб.
afganci_miting_chernobylci__zabor.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За інформацією відділу зв'язків із громадськістю ГУ МВС України в Києві, до Київської міськадміністрації надійшло більше 15 заявок на проведення 3 листопада акцій протесту у столиці.

Найбільш масові акції очікуються біля будівлі Верховної Ради, а також біля Печерського районного суду Києва.

На Хрещатику свою акцію протесту проти політичних репресій проведуть представники партії «Батьківщина», в заявці вказано участь 1 тис. осіб.

Там же, як очікується, зберуться представники коаліції учасників помаранчевої революції (КУПР). Вони виступлять з аналогічними вимогами, про участь в акції заявили 30 тис. осіб.

Біля Київського (Лук'янівського) слідчого ізолятора представники КУПР і «Батьківщини молодої» мають намір провести акцію протесту. У заявці цих організацій вказано, що планується участь 5 тис. осіб.

Під Верховною Радою будуть проводити пікети представники всеукраїнських громадських організацій «Рада підприємців» і «Союз Чорнобиль України» з вимогою не допустити скасування пільг певним категоріям населення.

Біля будівлі Верховної Ради також зберуться комуністи, виступаючи проти візиту місії МВФ.

Окрім того, очікується, що сьогодні будуть проходити акції різних громадських організацій перед Київською міськадміністрацією на Хрещатику, біля Київської обласної державної адміністрації, зокрема очікується мітинг Всеукраїнської Чорнобильської партії, в якому заявлено ​​участь 1 тис. осіб.

Всього, як наголосили у столичній міліції, 16 політичних партій і громадських організацій заявили про намір проводити акції в Києві з різними вимогами до влади.

У столичній міліції звертаються до всіх учасників акцій протесту з проханням не порушувати закон і проводити свої акції мирно.

Нагадаємо, вчора близько 500 чорнобильців пікетували Кабмін з вимогою не скасовувати їх соціальні пільги.

1 листопада близько 1 тис. чорнобильців пікетували Раду з вимогою не скасовувати їх соціальні пільги, зокрема їм вдалося прорватися до входу до Ради, зламавши огорожу.

9 вересня Рада прийняла у 1 читанні законопроект №9127, яким, зокрема, передбачається встановлення Кабміном порядку та розміру компенсацій пільговикам.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...