Топ Новини

Сьогодні в 17 областях відкривається сезон полювання

13 серпня 2011 в 08:44
У суботу, 13 серпня, починається сезон полювання на пернату дичину. Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів України від 10 серпня N759-р «Про відкриття полювання на пернату дичину в 2011 році» мисливський сезон почнеться в 17 областях, повідомляє прес-служба Кабміну.
armiya_orujie_oruzhie_pistolet_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У зв'язку зі зниженням пожежної небезпеки Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській облгосаміністраціям дано розпорядження вжити заходів з відкриття полювання на пернату дичину 13 серпня 2011.

У разі зниження рівня пожежної небезпеки Раді міністрів Автономної республіки Крим, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Харківській, Херсонській обласним та Севастопольській міській держадміністраціям слід вжити заходів щодо відкриття полювання на пернату дичину в 2011 році за погодженням з відповідними територіальними органами Міністерства з надзвичайних ситуацій та Державного агентства лісових ресурсів.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...