Топ Новини

Смертність у в'язницях Запорізької області зросла у два рази

25 липня 2012 в 14:26
Міжвідомча комісія розробила комплекс заходів «щодо поліпшення медичного обслуговування та зменшення рівня смертності ув'язнених в організаціях пенітенціарної системи регіону».
turma.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У виправних колоніях і слідчих ізоляторах Запорізької області за першу половину поточного року від хвороб померли 30 засуджених та ув'язнених, тоді як минулого року за аналогічний період було зафіксовано 18 смертей в ув'язненні.

«За останні 6 місяців 2012 року кількість померлих засуджених та ув'язнених у пенітенціарних органах Запоріжжя підвищилася з 18 (у минулому році) до 30 (у нинішньому році)», - повідомляє прес-служба прокуратури у Запорізькій області з посиланням на матеріали міжвідомчої наради з питань виконання вимог кримінально-виконавчого законодавства, законодавства про охорону здоров'я та причин смертності серед засуджених та ув'язнених в органах виконання покарань та слідчих ізоляторах регіону.

- П'ятсот ув'язнених Бердянської колонії оголосили голодування через тортури

Також на нараді зазначено, що в останні 2 роки причинами смерті серед запорізьких засуджених є туберкульоз легенів, а також серцево-судинні захворювання.

У прес-службі зазначили, що міжвідомчою комісією розроблено комплекс заходів «щодо поліпшення медичного обслуговування та зменшення рівня смертності ув'язнених в організаціях пенітенціарної системи регіону».

Читайте також:

У міліції вважають, що тортури — це «не такий вже й значний злочин»

Україна на четвертому місці за кількістю справ у Євросуді

Amnesty International під адміністрацією президента вимагає припинити тортури в Україні (відео)

Українець, який відсидів 8 років замість «пологівського маніяка», вийшов на свободу

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...