Складено рейтинг найбільш криміногенних районів Києва (карта)

23 квітня 2012 в 08:41
Найбільша кількість тяжких злочинів відбувається у Шевченківському районі, Голосіївський район - лідер за незаконним обігом наркотиків, а найбільш спокійним для життя визнано Печерський.

За підсумками першого кварталу цього року найбільш криміногенним районом столиці став Шевченківський. Саме він лідер за загальною кількістю розкритих злочинів - 409. Серед них 109 тяжких. Також Шевченківський район лідер за пограбуваннями, квартирними крадіжками, шахрайством та хуліганством.

На другому і третьому місці за кількістю злочинів - Дніпровський і Голосіївський райони. У них було розкрито відповідно - 381 і 375 злочинів. Кількість тяжких злочинів у цих районах - 92. При цьому Голосієво прославилося рекордною статистикою затриманих за незаконний оборот наркотиків - 126 випадків. Також мешканці обох районів потерпають від злодіїв. При цьому Дніпровський район найбільш люблять квартирники, і від злочинців тут не рятують навіть броньовані двері.

На «почесному» четвертому місці - Святошино. Цей район став одним з лідерів з викрадення авто - 6 випадків. Також Святошино на другому місці за кількістю шахрайств - 27 та затримання наркоділків - 125, також тут часто трапляються грабежі.
 

КартаВ Оболонському районі було розкрито 366 злочинів, з яких 104 тяжких. На Оболоні також знайшли 6 викрадених авто. Інших кримінальних рекордів тут не встановлено.

А от Дарницький район кримінальний лідер відразу за двома видами злочинів. Саме тут розкрили найбільшу кількість крадіжок - 168, та розбійних нападів - 8. У Деснянському районі найбільша кількість затриманих за заподяіння тяжких тілесних ушкоджень. Також цей район люблять домушники, яких тут затримали за скоєння 29 крадіжок.

Солом'янський район один з найбільш благополучних за загальною кількістю злочинів - 264 випадків. Проте саме тут, кияни ризикують стати жертвами грабіжників. До того ж, тут розкрили 7 розбійних нападів і два вбивства.

Найбільш безпечний, за підсумками минулого року визнано Подільський район, який цього року став лідером щодо розкритих убивств, і посів третє місце за спійманими автовикрадачами. При цьому, саме тут кияни найменше ризикують стати жертвами грабіжників і злодіїв.

За загальною кількістю злочинів найбільш безпечним районом столиці визнано Печерський. Тут низька статистика тяжких злочинів, розбійних нападів, крадіжок з квартир, викрадень автівок.

Читайте також:

Складено рейтинг найбільш криміногенних районів України

Вільнюс визнано кримінальною столицею ЄС

У Києві затримали п'ятьох міліціонерів, які тортурами покращували статистику

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...