Топ Новини

Складено рейтинг кращих міст світу

12 травня 2011 в 06:56
Консалтингова компанія Knight Frank склала рейтинг кращих міст світу. Згідно з даними дослідження, перше місце посів Нью-Йорк. Другим виявився Лондон, на третьому місці Париж, на четвертому - Токіо, на п'ятому - Брюссель.

У складанні рейтингу міст, який готується щорічно з 2008 року, враховувалися показники політичного впливу, економічної активності, якості життя та рівня їх культурного значення.
 

Як наголошується у передмові до доповіді, найбільше значення для підсумкового показника мало «надання інвестиційних можливостей та їх вплив на світових бізнес-лідерів та політичну еліту».
 

За якістю життя передові позиції традиційно займають австралійський Сідней і швейцарський Цюріх. Зріс рейтинг Лондона - наприклад, турбота влади про транспортну інфраструктуру очевидна багатьом мандрівникам після прибуття до міста залізничним або авіаційним транспортом.
 

У майбутньому рейтинг продовжать очолювати Нью-Йорк і Лондон, стверджують експерти. На їхню думку, ще близько 10 років вони будуть конкурувати за перше місце у рейтингу. А ось рейтинг решти міст зазнає серйозних змін.
 

Усталені азіатські центри ділової активності, такі як Сінгапур, Гонконг і Токіо, можуть віддати в рейтингу свої місця Пекіну та, особливо, Шанхаю. Ще помітніше впадуть рейтинги Женеви, Цюріха, Вашингтона і Сан-Франциско, а Ванкувер зовсім вилетить із першої двадцятки.
 

Перевагам західних міст кидають виклик центри ділової активності, які розвиваються у Бразилії, Росії, Індії та Китаї, вважає автор дослідження Лайам Бейлі.
 

Найбільш перспективними містами стануть Мумбаї (Бомбей), Москва, яка в даному рейтингу займає 21 рядок, і Сан-Паулу. Протягом наступних десяти років кожне з них підніметься на 6-8 позицій.
 

Варто зазначити, що столиця України, місто Київ, не увійшла до списку.
 

Як випливає з відповідної таблиці, у 2020 році індійський діловий центр посяде сьоме місце, столиця Росії - 10-те, а бразильський мегаполіс - 12-ту позицію.
 

У минулому році рейтинг кращих міст світу теж очолив Нью-Йорк. У 2008 році Нью-Йорк опинився у списку топ-10 найбільш стильних міст світу.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...