Синод УПЦ МП відсторонив від посади найближчого соратника митрополита Володимира

21 лютого 2012 в 14:50
Синод в Києво-Печерській Лаврі проходив попри те, що глава УПЦ МП Володимир його скасував.
mitropolit_volodimir.jpg
catholicnews.org.ua

Секретар глави Української православної церкви Московського патріархату митрополита Володимира архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко) 21 лютого був відсторонений від роботи згідно з рішенням Священного синоду.

Архієпископ Олександр, якого вважають головним сподвижником Володимира, керував офіційним сайтом УПЦ МП і очолював Відділ зовнішніх церковних зв'язків (ВЗЦЗ), був постійним членом синоду УПЦ МП.

Синод у Києво-Печерській Лаврі проходив попри те, що його скасував глава УПЦ (МП) Володимир своїм офіційним листом.

За попередньою інформацією сайту "Релігія в Україні", більшість членів синоду вранці зібралися у Києві і провели нараду, на якій ставили на обговорення два основні питання: можлива ліквідація ВЗЦЗ з метою виведення зі складу синоду найближчого сподвижника митрополита Володимира, його секретаря архієпископа Олександра (Драбинка) і визнання недієздатним глави УПЦ (МП) митрополита Володимира.

Для цого висувалися пропозиції створити комісію для повноважного рішення з цього питання, або, не відкладаючи, оперативно прийняти рішення про недієздатність митрополита, використовуючи внутрішній церковний ресурс.

На офіційному сайті УПЦ (МП) відсутня будь-яка інформація про прийняття ієрархами у вівторок рішення, але є відомості, що у цей день члени Священного синоду відвідали митрополита Володимира у лікарні, де він проходить реабілітацію.

Читайте також:

УПЦ МП пішла проти волі митрополита Володимира

Митрополит Володимир визнав наявність в УПЦ МП «розколів і протистоянь»

Агафангел хоче забрати владу у митрополита Володимира

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...