Сімферопольський суд не дозволив дітям гуляти після 10 вечора

17 травня 2011 в 06:40
Залізничний райсуд Сімферополя відмовив у задоволенні позову про скасування "комендантської години" для неповнолітніх.

Мешканка Сімферополя Світлана Бабенко вимагала визнати «незаконним і не чинним» рішення Сімферопольської міськради, яким було обмежено перебування на вулиці неповнолітніх дітей (які не досягли 18 років) у нічний час з 22.00 до 06.00 без супроводу батьків або осіб, які їх замінюють.

Відповідне рішення депутати міськради кримської столиці ухвалили 31 березня 2010 року. Воно викликало протести молодіжних організацій.

Восени минулого року С.Бабенко подала позов до суду, заявивши, що рішення сесії міськради «порушує права її неповнолітнього сина».

Представник позивача Олександра Дворецька повідомила, що оскаржить сьогоднішнє рішення Залізничного суду Сімферополя в апеляційній інстанції.

«Ст.2 і ст.3 Закону України «Про вільне пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» гарантують жителям нашої країни свободу пересування, будь-яким способом і в будь-який час. У законі «Про місцеве самоврядування» йдеться, що місцева влада повинна приймати свої рішення в рамках Конституції і законодавства України. Це рішення Сімферопольської міськради ще й порушує протокол №4 Європейської конвенції про захист прав людини. Місцева влада повинна навчитися приймати свої рішення в рамках закону, а не просто закривати очі на молодь, не даючи їм альтернативи і можливостей розвиватися», - сказала Дворецька.

Сьогодні міськвиконком Ялти ухвалив рішення ввести «комендантську годину» для дітей у віці до 16 років. Згідно з рішенням, діти у віці до 16 років можуть перебувати за межами власного будинку з 22.00 до 06.00 тільки в супроводі дорослих.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...