Топ Новини

Шахтар, «працевлаштований» Азаровим, перестав вже відповідати навіть на дзвінки

11 серпня 2011 в 12:57
Шахтар Ігор Сметанін, який розповів журналістам про умови праці шахті, що на вибухнула в Луганську, кілька днів не виходить на зв'язок, повідомив лідер Трудового руху «Солідарність» Костянтин Ільченко.

У русі впевнені, що знали б про працевлаштування Сметаніна «з перших рук», але звільнений шахтар два дні не відповідає на дзвінки.

«Я нічого не знаю про його працевлаштування. У всякому разі, він би напевно про це нам повідомив. Сметанін як і раніше другий день не відповідає на дзвінки, він зник, і я дав доручення профспілковим активістам його шукати, зустрітися з родичами», - розповів К.Ільченко.

Також він повторив, що 9 серпня вони зі Сметаніним повинні були їхати на прес-конференцію в УНІАН до Києва, але буквально перед від'їздом Сметанін «відмовився їхати» через те, що «до нього приходили якісь люди у міліцейській формі і погрожували аж до вбивства».

«До нас вийшла страшно перелякана його мама і сказала: «Не треба нічого. Він нікуди не поїде». Зі Сметаніним трапилась буквально істерика. Ви уявляєте, як людину можна залякати. Адже він - простий роботяга», - розповів К.Ільченко.

Нагадаємо, що сьогодні у Запоріжжі прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що губернатор Луганщини Володимир Пристюк особисто відрапортував йому про працевлаштування гірника.

Нагадаємо, що шахтар І.Сметанін висловив думку, що трагедія на шахті «Суходольська-Східна» була пов'язана з тим, що її керівництво закривало очі на поганий стан відділу охорони праці, вимагаючи від працівників перевиконання плану.

Завдяки мережі Інтернет це відео побачили десятки тисяч людей, у тому числі прем'єр М.Азаров.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...