Топ Новини

Севастополь вирішив ліквідувати підігрів води

27 жовтня 2011 в 06:25
У Севастополі буде прийнято програму надання допомоги городянам у переході на індивідуальну систему забезпечення гарячою водою, заявив під час колегії Севастопольської міської державної адміністрації голова адміністрації Володимир Яцуба.

«Я дав команду готувати програму надання допомоги, у тому числі фінансової, тим людям, які не в змозі поставити такі опалювальні прилади, які дозволять мати гарячу воду у квартирах», - сказав В.Яцуба.

За його твердженням, «500 обігрівальних приладів у Севастополі вже є, і їх буде встановлено тим, хто не зможе самостійно їх поставити».

«Це буде робитися для того, щоб надалі повністю перейти севастопольцям на індивідуальну систему забезпечення гарячою водою, оскільки сьогодні місто не може платити величезні кошти за забезпечення гарячою водою городян. Кожен буде забезпечувати себе гарячою водою», - зазначив В.Яцуба.

За словами градоначальника, «таке рішення є вимушеним, оскільки сьогодні 74 відсотки жителів не підключені до централізованого споживання гарячої води. Вони встановили собі електричні бойлери або колонки і закрили подачу гарячої води у свої квартири».

«Але це не вплинуло на економію газу. Тепломережа демонструє витрату такої ж кількості гарячої води, як і було у той час, коли гарячою водою користувалися всі. І сьогодні ми повинні платити 29 мільйонів гривень за воду, якою люди не користуються», - підкреслив В.Яцуба.

Губернатор також повідомив, що у Севастополі централізовано отримують гарячу воду тільки 23 відсотки жителів.

«74 відсотки не користуються, а гроші витрачаємо як на всіх, тому що гарячу воду в системі потрібно тримати цілодобово», - сказав В.Яцуба.

Голова адміністрації також вважає, що перехід на індивідуальну систему дозволить економити газ місту та зменшити його споживання, а значить і борги, які сьогодні складають 23 мільйони гривень.

На колегії було також заявлено, що в Севастополі опалювальний сезон розпочнеться 1 листопада.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...