Саламатін незадоволений станом військової техніки. Доручив провести капремонт

31 травня 2012 в 08:48
Більше половини зразків озброєнь і військової техніки в Україні, за словами міністра оборони, вимагає модернізації та оновлення. Саламатін доручив забезпечити ефективне і цільове використання бюджетних коштів, виділених на ці цілі, а також провести капітальний ремонт усіх зразків техніки.

Міністр оборони України Дмитро Саламатін критично оцінює стан озброєння та військової техніки Збройних сил України (ЗСУ). Відкриваючи роботу колегії оборонного відомства у середу, Саламатін підкреслив, що проблема технічної готовності ЗСУ надзвичайно актуальна і вимагає від військового керівництва прийняття кардинальних рішень і невідкладних заходів.

"Нинішній стан озброєнь і військової техніки Збройних сил України оцінюється як критичний, і характеризується швидкими темпами скорочення терміну їхньої технічної придатності. Більше половини зразків озброєнь і військової техніки вимагає модернізації і оновлення", - заявив глава Міноборони.

У зв'язку з цим, за словами Саламатіна, це питання вимагає прийняття невідкладних рішень.

Голова оборонного відомства поставив завдання підлеглим доукомплектувати військові частини технічно готовими зразками озброєнь і військової техніки за рахунок вилучення кращих зразків з тих частин, які розформовуються, а також провести капітальний ремонт усіх зразків озброєнь і військової техніки з одночасною їх модернізацією.

Окрім того, Саламатін доручив здійснити перехід ЗСУ на систему сервісного обслуговування на підприємствах ОПК, забезпечити ефективне і цільове використання бюджетних коштів, виділених на ці цілі.

Читайте також:

Гриценко прогнозує відставку Саламатіна протягом двох місяців

Україна продала Іраку браковані БТРи

Україна і Казахстан домовилися про спільне виробництво БТРів

2012-й: рік деградування Збройних сил?

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...