Топ Новини

Саакашвілі має намір побудувати на березі моря півмільйонне місто

4 грудня 2011 в 15:30
Президент Грузії Михайло Саакашвілі в неділю, 4 грудня, оголосив про плани будівництва на заході Грузії, на чорноморському узбережжі, нового міста, який стане головним торговельно-економічним центром країни.

«Велике місто, під назвою Лазіка, почне будуватися на березі Чорного моря, між Анаклія і Кулеві ... Через десять років у новому місті житимуть півмільйона людей, і він стане найбільшим містом на заході країни і другим за величиною містом Грузії ... Це місто стане головним торговельно-економічним центром Грузії», - сказав М. Саакашвілі на зустрічі з населенням у Зугдіді.

За словами президента, вже наступної весни почнеться будівництво порту і меліораційні роботи на місці майбутнього міста, з'являться нові робочі місця.

«Це місто дасть нам можливість забути про бідність. Ми вже почали переговори з інвесторами Азії і Європи, і я закликаю всіх грузинів, у тому числі тих, хто живе за межами країни, звернути увагу на цей проект», - зазначив президент Грузії.

М.Саакашвілі підкреслив, що «Грузія сьогодні в хорошій формі», про що свідчить підвищення кредитних рейтингів країни, що дає можливість для більш активного залучення інвестицій.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...