Топ Новини

Росію визнано найбільш корупційною країною у світі

2 листопада 2011 в 08:27
Згідно з даними рейтингу Bribe Payers Index, підготовленого міжнародною організацією Transparency International, російські компанії дають найбільше хабарів при роботі за кордоном.
vzyatka.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Під час дослідження було розглянуто 28 найбільших економік світу. Країни з найменшим рівнем хабарництва експортних компаній могли отримати до 10 балів. Росія отримала найнижчу оцінку серед усіх учасників рейтингу - 6,1 бала - і посіла останнє місце. На передостанньому місці розташувався Китай (6,5 бала).

Перше і друге місце в рейтингу поділили компанії з Нідерландів і Швейцарії - вони отримали по 8,8 бала. За ними йдуть Бельгія (8,7 бала), Німеччина і Японія (по 8,6 бала). США посіли 10-те місце з 8,1 бала.

Автори дослідження також розглянули рівень хабарництва в різних секторах економіки. Найменш схильними до корупції виявилися сільське господарство та легка промисловість - на їхньому рахунку по 7,1 бала. Найгірші оцінки отримали будівництво споруд для громадського користування (5,3 бала), комунальні послуги та робота з нерухомістю (по 6,1 бала).

 

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...